Poznaj nas

Jesteśmy Agencją Pracy i Doradztwa Personalnego ( nr certyfikatu 22165 ). Nasza  Agencja powstała z myślą  o poprawie jakości usług w obszarze pośrednictwa pracy oraz szeroko rozumianego HR (twardego i miękkiego).

Specjalizujemy się przede wszystkim w rekrutacjach stałych na stanowiska specjalistyczne, eksperckie oraz managerskie średniego i wyższego szczebla, ale także wiemy jak optymalizować procesy HR i obniżać koszty zatrudnienia, zapewniając przy tym zamierzone efekty.
Łączymy wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkunastoletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla  firm o różnorodnych profilach działalności.

Znamy nasz rodzimy rynek pracy od podszewki, nie mniej jednak posiadamy także cenną wiedzę o rynkach zagranicznych. Nasze kompetencje i zaangażowanie pozwalają na szybkie reagowanie i dostosowywanie się do wymagań dynamicznie zmieniającego się rynku pracy oraz wszelkich wymagań stawianych nam przez Klientów.
Nasz zespól tworzą praktycy i HR pasjonaci, którzy nie boją się trudnych zadań i w swoje DNA mają wpisaną odpowiedzialność, rzetelność i 100% zaangażowanie w każdy realizowany projekt.

Beata Kozak

Beata Kozak

HR manager i ekspert z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w dużych, międzynarodowych korporacjach, tj. KGHM Polska Miedź S.A. i Toyota Boshoku Poland Sp. z o.o.

Liderka wielu, z sukcesem wdrożonych HR projektów, która rozumie potrzeby Pracodawców i ich problemy związane z zarządzaniem pracownikami.

Obecnie ekspert rynku pracy, headhunter, Talent ekspert i HR doradca. Członek Polskiego Stowarzyszenia Asesorów Metody AC/DC. Mentorka w programach realizowanych przez Związek Pracodawców Polska Miedź.

Otwarta na ludzi, nastawiona na współpracę i budowanie pozytywnych relacji interpersonalnych i społecznych. Pasjonatka swojej pracy i takich aktywności jak: nurkowanie głębinowe, żeglarstwo, tenis ziemny i narciarstwo alpejskie. Podróżniczka – podąża zawsze tam, gdzie wzrok nie sięga.

Marta Krupska

Marta Krupska

Doradca zawodowy i rekruter z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem. Trener umiejętności miękkich, Coach kariery z dużymi sukcesami w dziedzinie aktywizacji zawodowej kobiet.

Członkini projektu  dotyczącego aktywizacji zawodowej i społecznej organizowanego przez Fundację Edukacji Europejskiej.

Aktualnie headhunter, ekspert rynku pracy.  Specjalista tworzenia strategii rekrutacji dostosowanych do potrzeb i oczekiwań Klientów.

Pasjonatka pracy z ludźmi, dbająca o pozytywne relacje interpersonalne. Aktywna w pracy i poza nią. Lubi wycieczki górskie oraz rowerowe, podczas których  „chwyta chwile” w fotograficznym kadrze.

Mamy dla Ciebie profesjonalne rozwiązania w obszarze HR szyte na miarę Twoich potrzeb.

Specjalizujemy się w rekrutacji pracowników i managerów oraz oferujemy nowoczesne i kompleksowe usługi HR dla biznesu. Koncentrujemy się na profesjonalnym podejściu do realizacji wszystkich projektów oraz dbamy o właściwą komunikację z Klientami. Nasz zespól tworzą praktycy i HR pasjonaci, którzy nie boją się trudnych zadań i w swoje DNA mają wpisaną odpowiedzialność, rzetelność i 100% zaangażowanie w każdy realizowany projekt.

Jakie korzyści dla Ciebie : )

Proponujemy rozwiązania, których szukasz oraz wsparcie, jakiego potrzebujesz! Chcemy aby współpraca z nami przyniosła Tobie wymierne korzyści.

Większa koncentracja
na podstawowej działalności firmy

Ty zajmujesz się swoim biznesem, a my zajmujemy się wszystkimi Twoimi HR procesami. Tworzymy je i modelujemy pod Twoje potrzeby i na wymiar twojej firmy.

Zmniejszenie kosztów pracy
i wzrost efektywności b
iznesowej

Przeanalizujemy poziom Twoich kosztów pracy i ich wpływ na efektywność biznesową Twojej organizacji. Doradzimy jak można je ograniczyć, jednocześnie uzyskując lepsze wyniki.

Zwiększenie efektywności
procesowej w obszarze HR

Przeprowadzimy audyt wszystkich Twoich procesów HR ( twardych i miękkich ) i zamodelujemy je tak aby ich efektywność przynosiła jak najlepsze korzyści dla Twojej organizacji.

Zmniejszenie absencji
i rotacji pracowników

Ocenimy poziom absencji i rotacji w Twojej firmie oraz przeanalizujemy ich przyczyny. Zaproponujemy takie rozwiązania, które poprawią satysfakcję pracowników i ich motywację do wydajniejszej  pracy.

Efektywniejsze wykorzystanie
potencjału pracowników

Zdiagnozujemy potencjał Twoich pracowników i pokażemy jak poprzez odpowiednio dobrane programy rozwojowe można zmienić Twoją organizację.

Wsparcie dla managerów HR
i ich zespołów

Pomożemy Twoim HR managerom i ich zespołom zbudować skuteczny system zarządzania ludźmi, oparty o sprawdzone i praktyczne rozwiązania.