Strefa kandydata

Współpracujemy tylko z rzetelnymi Pracodawcami, którzy dbają o swoich pracowników. Jeśli jesteś zainteresowany, daj nam znać.

Znajdziemy dla Ciebie wymarzoną pracę. Współpracujemy tylko z rzetelnymi Pracodawcami, którzy dbają o swoich pracowników. Jeśli jesteś zainteresowany, daj nam znać.
Oferujemy zatrudnienia na podstawie legalnie zawieranych umów, zgodnie z obowiązującym prawem pracy. Znalezienie odpowiedniej i satysfakcjonującej pracy dla naszych Kandydatów jest naszym priorytetem.

Oferty pracy

Mamy dla Ciebie interesujące oferty pracy! ZNAJDŹ WYMARZONĄ PRACĘ!

Proces rekrutacji

1

Jak pozyskujemy Kandydatów

Możesz bezpośrednio przesłać swoje CV przez zakładkę na stronie głównej lub aplikować na interesującą Cię ofertę pracy umieszczoną na naszej stronie internetowej.

2

Selekcja Kandydatów

Zgłoszonych Kandydatów selekcjonujemy wg podanego przez Pracodawcę profilu zawodowego poszukiwanego pracownika.

3

Rozmowa telefoniczna

Jeśli Twoja kandydatura odpowiadać będzie profilowi zawodowemu zgłoszonemu przez Pracodawcę, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i przedstawimy Ci ofertę pracy. Jeśli będziesz zainteresowany ofertą, umówimy się z Tobą na spotkanie.

4

Spotkanie z konsultantem

Na spotkaniu poznamy bliżej Twoje doświadczenie i umiejętności oraz przedstawimy szczegółowe informacje na temat proponowanego stanowiska. Jeśli spełnisz wymagania Pracodawcy, przedstawimy mu Twoją kandydaturę.

5

Spotkanie z Pracodawcą

Etapy rekrutacji bezpośrednio u Pracodawcy uzależnione są od wewnętrznych procedur rekrutacyjnych. Mogą to być spotkania indywidualne lub sesje grupowe, sprawdzające Twoje umiejętności i motywację, związane z objęciem danego stanowiska.

6

Decyzja Pracodawcyi feedback

To Pracodawca podejmuje decyzję o wyborze i zatrudnieniu Kandydata. My przekażemy Ci informację o wyniku rekrutacji. Zawsze informujemy o decyzji Pracodawcy, niezależnie od wyniku!

Program poleceń

1

Poleć swojego znajomego do rekrutacji wskazanej do Programu Poleceń i umieszczonej na naszej stronie internetowej poprzez wypełnienie formularza poniżej.

2

Prześlemy Twojemu znajomemu informację o Twoim poleceniu oraz instrukcję co powinien zrobić, aby wziąć udział w naszym Programie.

3

Gdy zatrudnimy Twojego znajomego otrzymasz nagrodę. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie Programu Poleceń

Dane poleconego pracownika
Dane polecającego - Twoje dane
Sugerowana oferta pracy

* pola wymagane

Poradnictwo zawodowe i coaching kariery

Posiadamy praktyczne umiejętności i przygotowanie do pracy indywidualnej i grupowej z osobami będącymi na starcie drogi zawodowej, w sytuacji zmiany, poszukiwania pracy lub chęci rozwoju zawodowego.

Wiemy jak odkryć Twój potencjał oraz rozwinąć indywidualne umiejętności i talenty. Posiadamy kompetencje do wspierania osób, które chcą swoje marzenia zawodowe zmieniać w realne cele. Radzimy jak zbudować karierę zawodową i być ponadprzeciętnym pracownikiem. Uczymy, testujemy, pomagamy! Z nami poznasz swoje predyspozycje i zainteresowania zawodowe.

Jakie korzyści dla Ciebie? W ramach poradnictwa zawodowego możesz uzyskać u nas pomoc m.in. w zakresie:

Badania Psychologiczne i Psychotechniczne

Stosujemy najnowsze testy psychologiczne, psychometryczne oraz psychotechniczne zawsze odpowiednio dobrane do prowadzonego projektu czy procesu rekrutacyjnego, uwzględniając preferencje i wymagania naszych Klientów. Współpracujemy z Pracownią psychologiczną MCKK Sp. z o.o., która prowadzi szeroki wachlarz badań dla:

  • osób zatrudnionych w górnictwie,
  • elektromonterów,
  • operatorów suwnic, podnośników i platform hydraulicznych,
  • osób pracujących na wysokości,
  • operatorów wózków widłowych,
  • kierowców (transport drogowy, pojazdy uprzywilejowane, przewóz wartości pieniężnych, pojazdy specjalistyczne, kierowcy zawodowi [C, D, E], kierowcy skierowani na badania, osoby kierujące pojazdem służbowym [konsultacje dla medycyny pracy]),
  • instruktorów i egzaminatorów nauki jazdy,
  • osób ubiegających się o pozwolenie na broń,

oraz współpracujemy z certyfikowanymi psychologami i doradcami kariery, którzy mogą wskazać Twoje mocne strony i zawodowe predyspozycje oraz kierunki Twojego rozwoju.