Strefa pracodawcy

Skupiamy się na profesjonalnym podejściu do realizacji wszystkich projektów oraz dbamy o właściwą komunikację z Pracodawcami.

Mamy dla Ciebie profesjonalne rozwiązania w obszarze HR. Oferujemy nowoczesne i kompleksowe usługi HR dla biznesu. Jesteśmy praktykami! 

Posiadamy szeroki wachlarz kompetencji, rozumiemy potrzeby Pracodawców i dopasowujemy nasze rozwiązania i metody pracy do oczekiwań Klientów. Na każdym etapie współpracy, możemy wspólnie podjąć decyzję o modyfikacji lub rozszerzeniu zakresu naszych działań.

Rekrutacja i selekcja personelu

Znajdziemy dla Ciebie najlepiej dopasowanego do Twoich oczekiwań pracownika!

Zajmujemy się rekrutacją i selekcją wykwalifikowanych specjalistów, ekspertów i managerów dopasowanych do specyfiki danej organizacji. Zapewniamy kandydatów na stanowiska operacyjne oraz średniego i wyższego szczebla w wielu sektorach. Nieważne czy potrzebujesz zatrudnić jednego czy wielu nowych pracowników, my wiemy jak do nich dotrzeć i zaangażować w proces najlepszych kandydatów.  

Praca tymczasowa

Mamy dla Ciebie do zatrudnienia pracowników tymczasowych!

Oferujemy do zatrudnienia pracowników tymczasowych, zapewniamy ich w ustalonym czasie, zgodnie z profilem kandydata przez Ciebie przedstawionym. Usługa ta wiąże się z outsourcingiem obowiązków kadrowo-płacowych. Przejmujemy na siebie zobowiązania pracodawcy, związane m.in. z organizacją procesów rekrutacyjnych, zatrudnieniem pracowników, prowadzeniem administracji wynagrodzeń, kontrolą poziomu absencji oraz bieżącym uzupełnianiem personelu. 

Doradztwo HR

Posiadamy wiedzę, praktyczne umiejętności oraz doświadczonych konsultantów! 

Doradzamy i pomagamy wnieść większą wartość do firmy i  przebudować kulturę organizacyjną na bardziej efektywną. Projektujemy rozwiązania z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi, bazując na badaniu potrzeb Klienta i uwzględniając specyfikę danej firmy. Nasze specjalizacje to: Audyt personalny, HR Management, Outplacement, Projekty szkoleniowo-rozwojowe, Programy stażowe i talentowe, Programy motywacyjne, Projekty unijne i Niepełnosprawni w pracy.

Optymalizacja procesów HR i kosztów zatrudnienia

Znamy się na optymalizacji  procesów HR i obniżaniu kosztów zatrudnienia!

Zapewniamy pełną diagnozę procesów HR, które funkcjonują w Twojej firmie. Oferujemy przemyślane i precyzyjnie zaplanowane działania pozwalające podnieść jakość procesów HR i ich efektywność procesową, zmniejszając koszty zatrudnienia, a zwiększając zaangażowanie i satysfakcję pracowników. Nasze specjalizacje to: Audyt procesów HR, Modelowanie HR procesów, HR Process Outsourcing, Recruitment Process Outsourcing, Interim Management, Optymalizacja kosztów zatrudnienia.

Jakie korzyści dla Ciebie : )

Proponujemy rozwiązania, których szukasz oraz wsparcie, jakiego potrzebujesz! Chcemy aby współpraca z nami przyniosła Tobie wymierne korzyści.

Większa koncentracja
na podstawowej działalności firmy

Ty zajmujesz się swoim biznesem, a my zajmujemy się wszystkimi Twoimi HR procesami. Tworzymy je i modelujemy pod Twoje potrzeby i na wymiar twojej firmy.

Zmniejszenie kosztów pracy
i wzrost efektywności b
iznesowej

Przeanalizujemy poziom Twoich kosztów pracy i ich wpływ na efektywność biznesową Twojej organizacji. Doradzimy jak można je ograniczyć, jednocześnie uzyskując lepsze wyniki.

Zwiększenie efektywności
procesowej w obszarze HR

Przeprowadzimy audyt wszystkich Twoich procesów HR ( twardych i miękkich ) i zamodelujemy je tak aby ich efektywność przynosiła jak najlepsze korzyści dla Twojej organizacji.

Zmniejszenie absencji
i rotacji pracowników

Ocenimy poziom absencji i rotacji w Twojej firmie oraz przeanalizujemy ich przyczyny. Zaproponujemy takie rozwiązania, które poprawią satysfakcję pracowników i ich motywację do wydajniejszej  pracy.

Efektywniejsze wykorzystanie
potencjału pracowników

Zdiagnozujemy potencjał Twoich pracowników i pokażemy jak poprzez odpowiednio dobrane programy rozwojowe można zmienić Twoją organizację.

Wsparcie dla managerów HR
i ich zespołów

Pomożemy Twoim HR managerom i ich zespołom zbudować skuteczny system zarządzania ludźmi, oparty o sprawdzone i praktyczne rozwiązania. 

Jak współpracujemy

1

Bezpośrednie spotkanie

Podczas pierwszego spotkania poznajemy kulturę organizacyjną Twojej firmy i omawiamy Twoje potrzeby i oczekiwania w obszarze HR. Następnie szukamy najbardziej optymalnych rozwiązań i propozycji.

2

Podpisanie umowy

Zawieramy umowę o współpracy i wyznaczamy konsultanta dedykowanego do kontaktów z Tobą. Konsultant jest odpowiedzialny za cały proces rekrutacji i komunikację, zarówno z Tobą jak i Kandydatami.

3

Proces rekrutacji

Stosujemy innowacyjne narzędzia i metody pozyskiwania Kandydatów, odpowiednio dobrane do danego procesu rekrutacji i Twoich oczekiwań. Możemy przeprowadzić badania psychotechniczne, psychologiczne oraz zastosować inne metody doboru pracowników przed ostatecznym wyborem Kandydata.

4

Wprowadzenie pracowników

Nowego pracownika wdrażamy dopiero po Twojej akceptacji. Możemy przeprowadzić szkolenia bhp i zawodowe oraz przejąć kompleksową obsługę kadrowo-płacową.

Chcesz nawiązać z nami współpracę?

Zrób pierwszy krok i skontaktuj się z nami za pośrednictwem poniższego formularza.
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą i przedstawi ofertę dopasowaną do potrzeb Twojej firmy.

czytaj więcej

* pola wymagane

Partnerzy

współpraca